top of page

Bireysel Grup İthalat

İthal etmek istediğiniz ürünü belirleyin ve formumuzu doldurun
Aradığınız ürünü sizin için bulalım veya tedarikçiniz belirli ise ithalatı için iletişime geçelim ve tüm süreci biz takip edelim.
Dilerseniz, sizinle aynı ürünü almak isteyenleri biraya getirerek grup oluşturalım. Böylece ithalat masrafınız düşsün, paranız cebinizde kalsın.
Ürününüz yola çıktı mı, gümrüğe takılacak mı, çok masraf çıkacak mı diye düşünmeden, ürününüzü size teslim edelim. 
Siz de , yorulmadan, sürpriz harcamalar yapmadan ürününüze kavuşmanın keyfini çıkarın  

İhtiyacınız olan ve Türkiye'de bulamadığınız ürünler mi var? O halde şu an doğru bir web sitesine bakıyorsunuz. :) KOLAY İTHALAT yurt dışından getirmek istediğiniz ürünleri isterseniz sizin adınıza araştırır ve ithal eder veya bulduğunuz tedarikçi ile irtibata geçer, paket aldırma/yükleme yapma/gümrükten çekim gibi ithalat sürecini sizin adınıza yürütür. 

Bireysel ithalatta en sık karşılaşılan konu, yurt dışından beğendiğiniz bir ürünün ithalat masrafının çok yüksek çıkması sonucu vazgeçmek zorunda kalmanız veya gümrük değeri sebebiyle gümrüğe takılmasıdır. Ancak sizinle aynı ürünü almak isteyenler varsa eğer, birey başına düşen ithalat masrafı önemli ölçüde azalacaktır. İsterseniz burada forum açabilir aynı ürünü getirmek isteyenleri  bulabilir veya kendi oluşturacağınız grup ile  KOLAY İTHALAT’tan grup ithalat hizmeti alabilirsiniz. 

Tekil ithalat yerine sizinle aynı ürünü almak isteyen kişilerle ortak bir ithalat dosyası oluşturduğunuzda katlanmanız gereken ithalat masrafları ciddi oranda düşecektir. Bir nevî takım çalışması.. ;-) 
 

İthal etmeyi düşündüğünüz ürünle ilgili firmamızdan hizmet almak isterseniz  başvuru formunu   doldurmanızı rica ederiz.*

*Ürün araştırma ve tedarikçi bulma servisi , ithalat danışmanlık bedeline dahil değildir. Bu konuda firmamızdan hizmet almak isterseniz eğer, "Ürün ve Tedarikçi Ön Araştırma" işlemlerinin başlatılabilmesi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bireysel İthalat Danışmanlığı & Operasyonu

Ürün, fiyat ve tedarikçi araştırmasını yapar, sonuçlarını raporlarız

En uygun seçeneği müşterimizle beraber belirleyip, gerekli durumlarda numune temin ederiz

Tedarikçi, ürün teknik özellikleri, fiyat ve adet kesinleşmesini takiben yurtdışı sipariş aşamasını başlatırız

Yurtdışı ile tüm telefon ve yazışmaları trafiğini yönetir, her aşama ile ilgili müşterimizi bilgilendiririz

İthalatın sorunsuz ilerlemesi için gerekli evrakları hazırlatır, kontrolünü yapar,  gümrük safhasında sürprizlerin oluşmasını önleriz

İş yükünüzü & Maliyetlerinizi Azaltıyoruz

Türkiye gümrük çekimini isterseniz sizin gümrük müşaviriniz veya çalıştığımız müşavirlerimiz aracılığıyla yaparız

Türkiye'ye ulaşan yüklerin gümrük işlemlerini tamamlar, müşteri deposuna kadar malzemelerin  teslimini yaparız

Çin ithalatı için tedarikçi, ürün araştırması, fiyat pazarlığı, sipariş kalite kontrolünü* 
(*fabrika yerinde foto ve video ile)  yaparız

Dahilde işleme rejimi kapsamında ürün ithalat eden & devlet desteklerinden faydalanmak isteyen müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunarız

Firmanız için en uygun ödeme koşulları ile sabit giderlerinizi azaltır, ithalat hacminizin yoğunluğuna bağlı olarak fiyat avantajı sağlarız
 

bottom of page